Wycinanie ploterem, drukowanie. Wycinamy w folii, papierze.

obraz wpisu bloga edukacyjnego Drukowanie i wycinanie ploterem folii po obrysie. Oferujemy również wycinanie w styrodurze, dibondzie, plexi, aluminium. Sprawdź to naszym ploterem. Wycinamy ploterem i drukujemy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Pracujemy na znanych i cenionych maszynach takich marek jak: Mimaki, Roland, Oracal, Avery Dennison, 3M. Drukujemy 720 i 1400dpi, wycinanie ploterem z wektora i po obrysie to najczęściej zamawiają nasi Klienci. Proponujemy druk na białej folii samoprzylepnej ORACAL 3164 mat, jakość fotograficzna. Drukujemy i wycinamy ploterem na foliach przeznaczonych do zastosowań outdoor’owych (w terenie, na drogach i autostradach) folia scotchlite 3M pierwszej generacji mająca w strukturze szklane opiłki skutecznie przyjmujące i odbijające światło. Również obecnie najmocniej odbijające światło folie 3M drugiej generacji mające w strukturze szklane łuski doskonale i bardzo skutecznie pochłaniające i odbijające światło(stosowane między innymi dla potrzeb znakowania dojazdów do stacji ORLEN).
Standardowo laminujmy zabezpieczając wydruk i nadając mu trwałość i odporność na ścieranie. Każda folia na, której drukujemy lub wycinamy ją posiada gwarancję od 2 do nawet 11 lat (między innymi lotnicze oracala i drugiej generacji 3M). Drukujemy również na foliach typu One Way Vision czyli tak zwane siatki foliowe, znane z aplikacji na pojazdach lub obiektach mocno oszklonych. Zapewniając widoczność z wewnątrz i nadając doskonałą reklamę z zewnątrz.

Dlaczego folia wycinana ploterem ma lepszą trwałość niż te drukowane? Takie i inne pytania spędzają Ci sen z powiek? Chętnie podejmujemy wyzwania, odpowiemy na każde pytanie. Drukowanie jest szybsze i łatwiejsze w aplikacji niż wycinanie ploterem folii. Pomożemy wybrać tą najbardziej skuteczną. Serdecznie Zapraszamy.

Wycinanie ploterem to nasza specjalność.